zppo_slider_100.jpg
zppo_slider_101.jpg
zppo_slider_102.jpg
zppo_slider_103.jpg
zppo_slider_104.jpg
zppo_slider_105.jpg
zppo_slider_107.jpg
zppo_slider_108.jpg
previous arrow
next arrow
Shadow
22 marca w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej  (eliminacje gminne), nasza szkoła zademonstrowała swoją wyjątkową siłę intelektualną i umiejętności, zdobywając imponujące wyniki. Pomimo trudności pytań, wszyscy uczestnicy zdobyli czołowe miejsca.   W kategorii klas młodszych (1-4),  imponujące rezultaty osiągnęli: Guźla Diana, zdobywając pierwsze miejsce, Natalia Szczęsna zajmując drugie miejsce oraz Wojtek Siudak, który zajął trzecie miejsce. Ich determinacja i wysiłek zostały docenione, pokazując, że ciężka praca zawsze się opłaca. Nie mniej imponujące osiągnięcia odnotowaliśmy również w kategorii klas starszych (5-8), gdzie Kamil Zasuwa zdobył pierwsze miejsce, a Helena Łukawska zajęła zaszczytne drugie miejsce. Za trud i zaangażowanie w przygotowaniach do testu został dyplomem i nagrodą uhonorowany również Wiktor Stroiwąs. Ich wytrwałość i zaangażowanie są godne podziwu. 
 
 Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom za ich wysiłek i poświęcenie podczas przygotowań do tego trudnego konkursu. Wasza determinacja i zaangażowanie są nie do przecenienia, a Wasze osiągnięcia są dowodem na to, że trudna praca zawsze przynosi owoce.
Gratulujemy wszystkim uczniom za ich wspaniałe wyniki i życzymy im dalszych sukcesów w przyszłych wyzwaniach. Niech ta wygrana będzie dla Was źródłem motywacji do dalszego rozwoju i osiągania coraz większych celów.