zppo_slider_100.jpg
zppo_slider_101.jpg
zppo_slider_102.jpg
zppo_slider_103.jpg
zppo_slider_104.jpg
zppo_slider_105.jpg
zppo_slider_107.jpg
zppo_slider_108.jpg
previous arrow
next arrow
Shadow
 Michał Niezgoda został Finalistą  Wojewódzkiego Konkursu z Geografii!!

W ostatnich tygodniach wielu uczniów naszej szkoły wzięło udział w wojewódzkich konkursach kuratoryjnych, zdobywając uznanie i pokazując swoje umiejętności. Dzięki  ciężkiej pracy i wsparciu ze strony nauczycieli, wielu z naszych uczniów dotarło do etapu powiatowego, co samo w sobie jest znaczącym osiągnięciem. Jednakże, to jeden z naszych uczniów, Michał Niezgoda z klasy VII, został wyłoniony jako finalista w dziedzinie geografii.

Pod kierunkiem p. Małgorzaty Trzaski, Michał Niezgoda nie tylko wykazał się niezwykłą wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie geografii, ale także pokazał determinację i zaangażowanie, które doprowadziły go do tego zaszczytnego tytułu.

Sukces Michała Niezgody na tym konkursie nie tylko świadczy o jego własnych umiejętnościach, ale także o wysokiej jakości nauczania, jaką oferuje nasza szkoła. To także potwierdzenie, że starania naszych nauczycieli,  przynoszą owoc w postaci wyjątkowych osiągnięć uczniów.

Jesteśmy dumni z Michała i wszystkich naszych uczniów, którzy brali udział w tych konkursach. Ich sukcesy są powodem do radości i motywacją dla wszystkich naszych uczniów, by dążyć do osiągnięcia swoich własnych celów i marzeń. Gratulujemy!!