Rok szkolny 2017/2018

Międzyszkolny konkurs recytatorski „Krajobrazy Żeromskiego” - etap gminny

Monika Sewera - I miejsce

Wiktoria Łukasiewicz - I miejsce

Aleksandra Kanios - wyróżnienie

Mistrzostwa SZS Szkół Gimnazjalnych Powiatu Sandomierskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym w kat. dziewcząt - etap powiatowy

IV miejsce

Wiktoria Krakowiak

Karolina Paluch

Mistrzostwa SZS Szkół Gimnazjalnych Powiatu Sandomierskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym w kat. chłopców - etap powiatowy

V miejsce

Filip Podsiadło

Tomasz Czarnecki

„Najpiękniejsza Palma Wielkanocna” - etap gminny

I miejsce

Osowska Paulina,

Bednarz Angelika

II miejsce

Grębowiec Karolina,

Kopcioł Klaudia,

Korczak Kamila

III  miejsce

Sędrowicz Bartłomiej

Nowak Anna

wyróżnienie

Podsiadło Filip

Drużynowe Biegi Przełajowe Powiatu Sandomierskiego - etap powiatowy

Drużyna - miejsce IV

II Konkurs Piosenki Angielskiej w Gminie Samborzec - etap gminny

I miejsce

Krakowiak Wiktoria

II Konkurs Piosenki Angielskiej w Gminie Samborzec - etap gminny

Korona Amelia - II miejsce : Dwumiesięczny kurs nauki w Centrum Edukacji Artystycznej Gama

„Kocham tę Ziemię” - etap gminny

I miejsce

Wiktoria Krakowiak

III  miejsce

Monika Sewera

Laureat XV Konkursu Geograficznego dla uczniów woj.. świętokrzyskiego

- Weronika Gawlikowska kl. III b


- WIKTORIA KRAKOWIAK –

  • 1 miejsce w Otwartym Turnieju Karate w Nowym Sączu w kategorii Kumite

  • 3 miejsce w zawodach Bushi Do Cup 2017 w kategorii 50kg

  • 3 miejsce w XXV Turnieju Karate w Chełmie w kategorii powyżej 55kg

  • 3 miejsce w III Ogólnopolskim Turnieju Karate Shinkyokushin Łosice 2017 w kategorii do 60 kg

  • 1 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate o Puchar Wójta Samborzec

  • 1 miejsce w Grand Prix Polski Karate Kyokushin

  • 1 miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Karate dla dzieci i młodzieży w kategorii Kumite waga 45-55 kg

  • 3 miejsce w zawodach Dragon Cup Radom 2018 w kategorii 60kg

 

- Daniel Sendrowicz - 3 miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w lekkiej atletyce w konkurencji pchnięcie kulą 5kg

- Daniel Sedndrowicz - 1 miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w lekkiej atletyce w konkurencji pchnięcie kulą 5 kg

- Kryspin Łukawski - 4 miejsce w mistrzostwach województwa świętokrzyskiego w lekkiej atletyce w konkurencji pchnięcie kulą 5kg

- Andżelika Bednarz zajęła 4 miejsce w mistrzostwach województwa świętokrzyskiego w lekkiej atletyce w konkurencji pchnięcie kulą 3kg

- Andżelika Bednarz i Daniel Sendrowicz, którzy wygrali konkurencję pchnięcia kulą szkół gimnazjalnych

- Kryspin Łukawski w pchnięciu kulą 5kg szkół gimnazjalnych – II miejsce

- Alicja Zagórska w skoku w dal szkół gimnazjalnych – II miejsce

- Krystian Pawłowski w skoku w dal szkół gimnazjalnych – III miejsce

- Paulina Osowska w pchnięciu kulą 3kg szkół gimnazjalnych – III miejsce

- Tomasz Zioło w pchnięciu kulą 5kg szkół gimnazjalnych – III miejsce

- sztafeta dziewcząt w biegu na 4x100m szkół gimnazjalnych – III miejsce

- sztafeta chłopców w biegu na 4x100m szkół gimnazjalnych – III miejsce

- drużyna chłopców z gimnazjum w piłce siatkowej – III miejsce

- drużyna dziewcząt z gimnazjum w sztafetowych biegach przełajowych 10x800m – III miejsce

- drużyna chłopców z gimnazjum w drużynowych biegach przełajowych na 1500m – III miejsce

Rok szkolny 2016/2017


Kielce 2017. 5.06.2017r.  Julia Zioło

III miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych

Konkurencja kula – 3kg wynik 9,46m.

Kielce – 5.06.2017r. Julia Zioło

III miejsce w świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych konkurencja dysk – 0,75 wynik 23,61 m

2.06.2017r. Chobrzany

II miejsce w Gimnazjalnym Turnieju Siatkowej Piłki Plażowej z okazji Dnia Dziecka w Chobrzanach.

2.06.2017r. Chobrzany

I miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych z okazji  Dnia Dziecka w Chobrzanach

11.05.2017r. Sandomierz

III miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej dziewcząt.

7.04.2017r. Wiktoria Krakowiak

XVIII Festiwal Piosenki Angielskiej gimnazjów powiatu sandomierskiego

3 miejsce w kategorii gimnazjów

7.04.2017r. Aleksandra Lipiec

XVIII Festiwal Piosenki Angielskiej Gimnazjów powiatu sandomierskiego

I miejsce w kategorii gimnazjów

Nagroda specjalna ufundowana przez Centrum Edukacji Artystycznej GAMA – 2 miesięczny kurs w Centrum Edukacji Artystycznej GAMA.

25.03.2017 r. - Łoniów

III miejsce w XX Halowym Turnieju Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dla reprezentacji Gminy Samborzec

24.03.2017 r. Weronika Stomporowska

Finalistka XIV Konkursu Matematycznego dla uczniów gimnazjów woj. świętokrzyskiego w roku szkol. 2016/2017

23.03.2017 r. Weronika Stomporowska, Marcin Zasuwa

Stypendyści Regionalnego Programu Stypendialnego dla szczególnie uzdolnionych uczniów woj. świętokrzyskiego

16.03.2017 r. Katarzyna Szeląg

Finalistka XIV Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów woj. świętokrzyskiego w roku szk. 2016/2017

15.03.2017 r. Katarzyna Szeląg

Finalistka XIV Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów woj. świętokrzyskiego w roku szk. 2016/2017

13.03.2017 r. Weronika Stomporowska

Lauteatka XIV Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów woj. świętokrzyskiego w roku szkol. 2016/2017

13.03.2017r. Marcin Zasuwa

Finalista XIV Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjum woj. świętokrzyskiego w roku szkol.2016/2017.

10.03. 2017r. Marcin Zasuwa

Finalista 15 Konkursu Informatycznego dla uczniów woj. Świętokrzyskiego

9.03.2017-Sandomierz

I miejsce w powiatowym etapie w piłce siatkowej dziewcząt.

5.03.2017 r. Anna Jędrzejewska- Grudziądz

III miejsce w wadze 60 kg w eliminacjach do mistrzostw Europy kadetek

2.03.2017r.

II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego Szkół Gimnazjalnych

  • w Piłce Siatkowej chłopców.

1.03.2017 Adam Garnuszek

Laureat XIV Konkursu Geograficznego dla uczniów woj.. świętokrzyskiego.

24-25.02 2017 r. Anna Jędrzejewska

II miejsce w VIII Mistrzostwach woj.podkarpackiego w boksie .

Kategoria : KADET

Waga : 57 kg!

7.10.2016r.

II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Powiatu Sandomierskiego

  • dla reprezentacji dziewcząt.

Rok szkolny 2015/2016

Mistrzostwa powiatu sandomierskiego szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce - w konkurencji bieg

II miejsce

  • dla drużyny chłopców

 

Mistrzostwa powiatu sandomierskiego w piłce siatkowej - w kategorii szkół gimnazjalnych

II miejsce

  • dla drużyny dziewcząt

 

Mistrzostwa powiatu sandomierskiego w sztafetowych biegach przełajowych - w kategorii szkół gimnazjalnych

II miejsce

  • dla drużyny dziewcząt i chłopców

 

Otwarte Mistrzostwa Krakowa w lekkiej atletyce - konkurencja bieg na 80 metrów przez płotki

II miejsce

  • Karolina Paluch

 

Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - konkurencja bieg na 100 metrów

II miejsce

  • Karolina Paluch

 

Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - konkurencja skok w dal

II miejsce

  • Julia Zioło

 

Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - konkurencja pchnięcie kulą 5 kg

I miejsce

  • Karol Kodyra

 

Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w lekkiej atletyce szkół gimnazjalnych - konkurencja pchnięcie kulą 3 kg

I miejsce

  • Julia Zioło

 

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych - konkurencja pchnięcie kulą 3 kg

III miejsce

  • Natalia Wilk

 

Konkurs Plastyczny "Kocham tę Ziemię" ogłoszony z okazji XXIX Wojewódzkiego Święta Kwitnącej Jabłoni

II miejsce

  • Natalia Borycka

Wyróżnienie

  • Krzysztof Stąpór

 

XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem "W trosce o nasze bezpieczeństwo"

II miejsce

  • Natalia Borycka

 

08.04.2016 r. - Sandomierz - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej " Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje powiatowe

II miejsce

  • Anna Jędrzejewska

 

01.04.2016 r. - Sandomierz

Nagroda specjalna ufundowana przez Centrum Edukacji Artystycznej GAMA zdobyta na XVII Festiwalu Piosenki Angielskiej gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu sandomierskiego

  • Wiktoria Krakowiak

 

18.03.2016 r. - Samborzec - Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej " Młodzież zapobiega pożarom" - eliminacje gminne

I miejsce

  • Anna Jędrzejewska

II miejsce

  • Patryk Lewandowski

III miejsce

  • Krystian Cieciura

 

18.03.2016 r. - Kielce

Laureatka - XIII Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego dla uczniów gimnazjów woj. świętokrzyskiego

  • Weronika Stomporowska

 

14.03.2016 r. - Kielce

Finalista - XIV Wojewódzkiego Konkursu Informatycznego dla uczniów gimnazjów woj. świętokrzyskiego

  • Marcin Zasuwa

 

11.03.2016 r. - Kielce

Laureatka - XIII Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego dla uczniów gimnazjów woj. świętokrzyskiego

  • Wiktoria Smardz

 

04.03.2016 r. - Kielce

Finalista - XIII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego dla uczniów gimnazjów woj. świętokrzyskiego

  • Kamil Zelik

 

03.03.2016 r. - Kielce

Laureatka - XIII Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów woj. świętokrzyskiego

  • Weronika Stomporowska

 

03.03.2016 r. - Sandomierz

I miejsce

  • w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w piłce siatkowej dziewcząt

 

02.02.2016 r. - Kielce

Finalistka - XIII Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego dla uczniów gimnazjów woj. świętokrzyskiego

  • Weronika Stomporowska

 

04.02.2016 r. - Łoniów

III miejsce

  • w Powiatowych Zawodach w Drużynowym Tenisie Stołowym - w kategorii dziewcząt

 

11.11.2015 r. - Gminna Biblioteka w Samborcu

Wyróżnienie - za "Najpiękniejszą ozdobę choinkową"

  • Jakub Obrębski

 

02.10.2015 r. - Koprzywnica

II miejsce

  • Reprezentacja dziewcząt w Sztafetowych Biegach Przełajowych Powiatu Sandomierskiego
  • Reprezentacja chłopców w Sztafetowych Biegach Przełajowych Powiatu Sandomierskiego.

 

Rok szkolny 2014/2015

 

16.04.2015 r. – Kielce

Katarzyna Szeląg- finalistka etapu wojewódzkiego konkursu historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego".

09.04.2015 r. Łoniów

III miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Drużynowych Biegach Przełajowych Powiatu Sandomierskiego kat. chłopców.

III miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Drużynowych Biegach Przełajowych Powiatu Sandomierskiego kat. dziewcząt.

25.03.2015 r.

"Najpiękniejsza Palma Wielkanocna"

kategoria: palmy klasowe

Weronika Rawska, Aleksandra Drab kl.III a - I miejsce.

kategoria: palmy rodzinne

Dominika Obrębska kl III b,Jakub Obrębski kl. I b - III miejsce.

20.03.2015 r.

I miejsce w elminacjach gminnych dla Patryka Lewandowskiego w ogólnopolskim

Turnieju Wiedzy Pożarniczej- Młodzież Zabopiega Pożarom.

13.03.2015 r.

Weronika Stomporowska,Michał Rawski stypendyści " Regionalnego programu stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych woj. świętokrzyskiego.

12.01.2015

Wiktoria Smardz - kl.IIa, Adrian Ptasiński - kl.IIIa - finaliści Konkursu Geograficznego

4.02.2015 - Sandomierz

II miejsce w powiatowej gimnazjadzie w piłce siatkowej dziewcząt

6.10.2014 - Kielce

IV miejsce dla gimnazjum w finale wojewódzkim 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii drużyn chłopców 12 - 13 lat

25.09.2014

Dyplom dla ZPPO Samborzec za zajęcie I miejsca w eliminacjach wojewódzkich 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopcy starsi

11.09.2014

Dyplom dla Gimnazjum Samborzec za zajęcie I miejsca w eliminacjach gminnych 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopcy starsi

10.09.2014

Dyplom dla ZPPO Samborzec za zajęcie II miejsca w eliminacjach gminnych 5 Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewczęta starsze

Rok szkolny 2013/2014

06.09.2013 r. Przemysław Wilk

I miejsce w mistrzostwach woj. Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki i świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS Młodzików. Konkurencja 300 m PŁ. Wynik 41,17

06.09.2013 r. Przemysław Wilk

I miejsce w mistrzostwach woj. Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki i Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS Młodzików. Konkurencja 110 m PŁ. Wynik 18,77

06.09.2013 r. Jakub Wiśniewski

I miejsce w mistrzostwach woj. Świętokrzyskiego Związku Lekkiej Atletyki i Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS Młodzików. Konkurencja: kula Wynik 11,74

09.10.2013 r. II miejsce w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt w Koprzywnicy

09.10.2013 r. I miejsce Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców w Koprzywnicy

20.01.2014 r. II miejsce w powiatowych zawodach w piłce siatkowej dziewcząt

14.03.2014 r. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Eliminacje gminne

I miejsce: Krystian Paluch

II miejsce: Karolina Gawrońska

III miejsce: Martyna Cieciura

11.05.2014 r. Konkurs plastyczny pt. „Kocham Tę Ziemię” organizowany z okazji XXVI Wojewódzkiego Święta Kwitnącej Jabłoni

W grupie uczniów szkół gimnazjalnych wyróżnienia otrzymały:

- Zuzanna Siudak klasa III b

- Katarzyna Broś klasa III a

- Patrycja Ciemięga klasa III b

28.05.2014 r. Magdalena Sędrowicz

II miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych – konkurencja oszczep 500 g wynik 19,12

Rok szkolny 2012/2013

1) 5.09.2012r. Samborzec

III miejsce w eliminacjach gminnych Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

w kategorii dziewcząt 12-13 lat

2) 6.09.2012r Samborzec

II miejsce w eliminacjach gminnych III Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

w kategorii chłopców 12-13 lat.

3) 6.09.2012r. Sandomierz

I miejsce: Paweł Wrona za zajęcie I miejsca w mistrzostwach województwa świętokrzyskiego

Związku LA i świętokrzyskiego zrzeszenia LZS Młodzików/ Konkurencja: Kula

4) 6.09.2012r. Sandomierz

Przemysław Wilk- zajęcie I miejsca w mistrzostwach województwa świętokrzyskiego

Związku LA i świętokrzyskiego zrzeszenia LZS Młodzików/ Konkurencja: 300 metrów.

5) 6.09.2012r. Sandomierz

Potyrak Ewelina- zajęcie I miejsca w mistrzostwach województwa świętokrzyskiego związku

LA i świętokrzyskiego zrzeszenia LZS Młodzików/ Konkurencja: Kula

6) 6.09.2012r. Sandomierz

Wilk Przemysław- zajęcie III miejsca w mistrzostwach województwa świętokrzyskiego

Związku LA i świętokrzyskiego zrzeszenia LZS Młodzików/ Konkurencja: 100 metrów.

7) 15.09.2012r. Kielce

Potyrak Ewelina- I miejsce w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w LA : Konkurencja: Kula.

8) 15.09.2012r. Kielce

Wilk Przemysław- III miejsce w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w LA Konkurencja: 600 metrów.

9) 22.10.2012r.

I miejsce w Powiatowych Biegach Sztafetowych w kategorii chłopców.

10) 22.10.2012r.

II miejsce w Powiatowych Biegach Sztafetowych w Kategorii dziewcząt.

11) 2.03.2013
Michał Osowski - laureat konkursu geograficznego.

12) 10.05.2013
Ewelina Potyrak
I miejsce: pchnięcie kulą w zawodach powiatowych.
I miejsce: skok w dal w zawodach powiatowych LA w Sandomierzu.

13) Przemysław Wilk
I miejsce: bieg na 300m w zawodach powiatowych LA w Sandomierzu.
II miejsce: bieg na 100m w zawodach powiatowych LA w Sandomierzu

14) Jakub Wiśniewski
II miejsce w pchnięciu kulą, zawody powiatowe LA w Sandomierzu.

15) II miejsce w sztafecie chłopców 4x100m, zawody powiatowe LA w Sandomierzu.

16) 16.05.2013. – Kielce.
Ewelina Potyrak: I miejsce: pchnięcie kulą.
II miejsce: skok w dal.
Jakub Wiśniewski: II miejsce: pchnięcie kulą.

Rok szkolny 2011/2012

1) 8.09.2011r. - Samborzec

III miejsce w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewczęta 12 - 13 lat

2) 9.09.2011r. - Samborzec

III miejsce w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopcy 12 - 13 lat

3) 6.10.2011r, - Koprzywnica

II miejsce w sztafetowych biegach przełajowych na szczeblu powiatowym

4) 5.01. 2012r. - Kielce

Norbert Szeląg udział w II etapie (rejonowym) Konkursu"Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 - 1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego"

5) 9.01. 2012r. - Sandomierz

Szal Paweł, Szeląg Norbert, Osowski Michał - udział w II etapie VIII Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

6)12.01. 2012r. - Dwikozy

Siudak Aleksandra, Sewera Patrycja - udział w II etapie VIII Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

7) 17.01.2012r. - Łoniów

II miejsce w Powiatowych Zawodach w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt

8) 17.01.2012r. - Łoniów

III miejsce w Powiatowych Zawodach w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii chłopców

9) 18.01. 2012r. - Sandomierz

Katarzyna Bogdańska - udział w II etapie VIII Wojewódzkiego Konkursu z Języka Niemieckiego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

10) 1.02. 2012r. - Sandomierz

Szeląg Norbert - udział w II etapie IX Wojewódzkiego Konkursu Historycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

11) 3.02. 2012r. - Klimontów

Siudak Aleksandra, Sewera Patrycja, Ćwiek Maciej, Szal Paweł - udział w II etapie VIII Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

12) 10.03. 2012r. - Kielce

Szeląg Norbert - Finalista IX Wojewódzkiego Konkursu Historycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

13)12.03. 2012r. - Szewna

Potyrak Ewelina, Sapielak Karolina - II miejsce w półfinale wojewódzkim Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt

14) 13.03.2012r. - Klimontów

I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt

15) 17.03.2012r. - Kielce

Szal Paweł - Finalista VIII Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

16) 24.03.2012r. - Sandomierz


Bryła Patrycja - osobowość sceniczna XI Wiosny Poetyckiej w Collegium Gostomianum - konkurs recytatorski

Sewera Patrycja - wyróżnienie w konkursie recytatorskim XI Wiosny Poetyckiej w Collegium Gostomianum

17) 27.03.2012r. - Kielce

Siudak Aleksandra - Laureat IX Konkursu Chemicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

18) 31.03.2012r. - Kielce

Siudak Aleksandra - Finalista IX Konkursu Biologicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

19) 15.05.2012r. - Sandomierz

Potyrak Ewelina - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Lekkiej Atletyce - pchnięcie kulą w kategorii dziewcząt

20) 15.05.2012r. - Sandomierz

Żołnowski Marcin - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Lekkiej Atletyce - pchnięcie kulą w kategorii chłopców

21) 15.05.2012r. - Sandomierz

Stąpór Sandra - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Lekkiej Atletyce - pchnięcie kulą w kategorii dziewcząt

22) 15.05.2012r. - Sandomierz

Potyrak Ewelina - I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Lekkiej Atletyce - skok w dal w kategorii dziewcząt

23) 15.05.2012r. - Sandomierz

Przemysław Wilk - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Lekkiej Atletyce - biegi 100 metrów w kategorii chłopców

24) 15.05.2012r. - Sandomierz

Przemysław Wilk - II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Lekkiej Atletyce - biegi 300 metrów w kategorii chłopców

25) 15.05.2012r. - Sandomierz

Kapusta Karol - III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Lekkiej Atletyce - pchnięcie kulą w kategorii chłopców

26) 29.03. 2012r. - Kielce

Szeląg Norbert - Laureat etapu wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Tematycznego " Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 - 1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego".

27) 4.06.2012r. - Kielce

Potyrak Ewelina - II miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych - konkurencja kula 3 kg wynik - 10,91 m.

28) 4.06.2012r. - Kielce

Stąpór Sandra - III miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych - konkurencja kula 3 kg wynik - 10,69 m.

29) 4.06.2012r. - Kielce

Stąpór Sandra - III miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych - konkurencja dysk 1 kg wynik - 19,40 m.

30) 4.06.2012r. - Kielce

Żołnowski Marcin - III miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Zawodach Lekkoatletycznych - konkurencja kula 5 kg

 

Rok szkolny 2010/2011

1) wrzesień 2010 r – Skierniewice
II miejsce dla Karola Kapusty w Indywidualnym Pucharze Polski w wędkarstwie rzutowym w kategorii kadetów w 2010 r.

2) 16.09.2010 r – Kielce
III,VI,VII miejsce dla Stąpór Sandry, Grądziel Magdaleny, Zioło Katarzyny w Mistrzostwach Województwa Mlodzików Świętokrzyskiego Związku LA - kategoria Kula 3 kg.

3) 16.09.2010 r – Kielce
I miejsce dla Nowaka Sebastiana w Mistrzostwach Województwa Mlodzików Świętokrzyskiego Związku LA - kategoria Kula 5 kg.


4) 16.09.2010 r – Samborzec
I miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w eliminacjach gminnych Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewcząt 12 - 13 lat.

5) 24.09.2010 r – Baćkowice
III miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w pólfinalach wojewódzkich Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewczęta starsze.

6) 21.10.2010 r – Sandomierz
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przelajowych - kategoria dziewcząt.

7) 21.10.2010 r – Sandomierz
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego Szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przelajowych - kategoria chlopców

8) 3.12.2010 r – Samborzec
I miejsce dla Mateusza Mroczka w II Turnieju Tenisa Stolowego w kategorii juniorów o Puchar Wójta Gminy Samborzec .

9) 19.01.2011r. – Łoniów
II miejsce w Powiatowych Zawodach w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii chłopców.

10) 26.02.2011 – Kielce
Angelika Majchrzak Laureat VII Konkursu Geograficznego organizowanego przez świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach.

11) 1.03.2011 – Klimontów
II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Światowej dziewcząt.

12) 10.03.2011 – Szewna
II miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach młodzieży szkolnej półfinał wojewódzki – drużynowy tenis stołowy chłopców Mroczek Mateusz, Kotyra Damian

13) 11.03.2011 – Kielce
Norbert Szeląg – udział w wojewódzkim etapie XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża Polskiego w latach 1531-1683 od Obertyna do Wiednia – Finalista Konkursu


14) Kapusta Karol , Michałowska Agata
W Konkursie Kadry Narodowej w Wędkarstwie Rzutowym na 2011 rok

15) 2.04.2011 – Sandomierz
Magdalena Michałowska – tytuł Osobowości Scenicznej konkursu recytatorskiego X Wiosna Poetycka w Collegium Gostomianum

16) 2.04.2011 – Sandomierz
Patrycja Bryła – wyróżnienie w konkursie recytatorskim X Wiosna Poetycka w Collegium Gostomianum

17) 9.04.2011
Ewelina Potyrak – II miejsce w Mistrzostwach Sandomierza w tenisie stołowym

18) 14.05.2011 - Kielce
Sebastian Nowak - II miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Związku LA i Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS - konkurencja kula (12,32 m)

19) 14.05.2011 - Kielce
Sandra Stąpór - II miejsce w Mistrzostwa Województwa Związku LA i Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS - konkurencja kula (9,72 m)

20) 27.05.2011 - Sandomierz
Sandra Stąpór – II miejsce w pchnieciu kulą w III Zawodach Młodzieży Szkolnej w lokkoatletyce Organizowany przez Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki

21) 27.05.2011 - Sandomierz
Sebastian Nowak - I miejsce w pchnięciu kulą w III Zawodach Młodzieży Szkolnej w lokkoatletyce organizowanych przez Ekologiczny Związek Gmin Dorzecza Koprzywianki

22) 08.06.2011 - Kielce
Sebastian Nowak - II miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w zawodach lekkoatletycznych konkurencja - kula 5 kg wynik - 13,01m

23) 8.06.2011 -Kielce
Sandra Stąpór - II miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w zawodach lekkoatletycznych konkurencja - kula 3 kg wynik - 10,33 m


2009/2010

1. 20.09.2009 r. – Samborzec
Józef Paluch
II miejsce w zawodach wędkarstwa rzutowego O Złote Jabłko Ziemi Samborzeckiej w kategorii kadetów

2. 22.09.2009 r. – Kielce
Arkadiusz Stąpór
I miejsce – etap wojewódzki w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w zawodach lekkoatletycznych
– konkurencja – kula 4kg, wynik 13,18 m

3. 06.01.2010 r. – Klimontów
I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego dla Gimnazjum w Samborcu w piłce siatkowej dziewcząt

4. 08.01.2010 r. – Sandomierz
Stępień Angelika, Mroczek Mateusz
Udział w II etapie VII Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

5. 9.01.2010 r. – Koprzywnica
I miejsce w Turnieju Powiatowym Piłki Siatkowej Dziewcząt

6. 8.01.2010 r. – Sandomierz
Norbert Szeląg
Udział w II etapie Konkursu „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514 od Cedyni do Orszy”

7. 4.02.2010 r. – Sandomierz
Wyróżnienie za szczególne wyniki i wyróżnienia na niwie sandomierskiego sportu w 2009 roku z rąk Burmistrza Sandomierza

8. 5.02.2010 r. – Klimontów
Dziuba Kinga, Czosnek Magdalena, Bury Paweł
Udział w II etapie VII Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

9. 8.02.2010 r. – Sandomierz
Dziuba Kinga, Czosnek Magdalena
Udział w II etapie VIII Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

10. 11.02.2010 r. – Łoniów
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii chłopców

11. 15.02.2010 r. – Sandomierz
Sieliło Sara, Furdyna Marta, Florkiewicz Agnieszka, Ciemięga Alicja, Kołacz Zuzanna
Udział w II etapie VII Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

12. 22.02.2010r. – Łoniów
Obrębska Agata, Bąk Adrian, Siudak Monika
Udział w II etapie VII Wojewódzkiego Konkursu Historycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

13. 27.02.2010r. – Kielce
Angelika Stępień
Finalista VII Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

14. 11.03.2010 r. – Baćkowice
IV miejsce w Półfinale Wojewódzkim w Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii chłopców

15. 19.03.2010 r. – Kielce
Norbert Szeląg
Laureat Wojewódzkiego Konkursu Hostorycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 972 – 1514 od Cedyni do Orszy”

16. 26.03.2010 r. – Zawichost
III miejsce w Powiatowym Turnieju w Piłkę Ręczną dziewcząt szkół gimnazjalnych

17. 03.2010 r. – Warszawa
Paulina Jujeczka
III miejsce w województwie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Tęcza”

18. 14.04.2010 r. – Sandomierz
Patrycja Bryła
Finalista rejonowego konkursu recytatorskiego „Ks. Twardowski o Bogu”

19. 21.04.2010 r. – Koprzywnica
Mateusz Mroczek
I miejsce w turnieju Grand Prix Tenisa Stołowego w kategorii Gimnazjum

20. 9.05.2010 r. – Sandomierz
Mateusz Mroczek
II miejsce w kategorii 13-16 lat w Mistrzostwach Sandomierza w Tenisie Stolowym

21. 11.05.2010 r. – Sandomierz
Magdalena Grądziel
I miejsce w konkurencji pchnięcia kulą dziewcząt

22. 15.05.2010 r. – Kielce
Arkadiusz Stąpór
I miejsce w Mistrzostwach Juniorów i Juniorów Mlodszych Świętokrzyskiego Związku LA i Świętokrzyskiego LZS KULA - 5 kg

23. 8.06.2010 r. – Kielce
Patrycja Bryla
udzial w finale II Konkursu Recytatorskiego ks. Jan Twardowski i jego spojrzenie na Boga

24. 8.06.2010 r. – Koprzywnica
Magdalena Żyla
I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym "Szukamy Rady na Odpady" w kategorii 13-15 lat

25. 14.06.2010 - 15.06.2010 r. – Kielce
Magdalena Grądziel, Katarzyna Ziolo
IV, V miejsce w finale Wojewódzkim Szkól Gimnazjalnych w LA


2008/2009

1. 3.10.2008 r. – Sandomierz
I miejsce dla Gimnazjum w Samborcu
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt

2. 16.12.2008 r. – Opatów
Patryk Lamch
Udział w II etapie VII Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

3. 08.01.2009 r. – Klimontów
Patryk Lamch
Udział w II etapie VI Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

4. 09.01.2009 r. – Sandomierz
Monika Cebula, Magdalena Kotyra
Udział w II etapie VI Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

5. 17.01.2009 r. – Koprzywnica
I miejsce w Turnieju Powiatowym Piłki Siatkowej Kobiet (kadetki)

6. 27.01.2009 r. – Wilczyce
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego dla Gimnazjum w Samborcu w piłce koszykowej chłopców

7. 5.02.2009 r. – Łoniów
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego SZS w drużynowym tenisie stołowym w kategorii chłopców

8. 24.03.2009 r. – Zawichost
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej Dziewcząt

9. 28.03.2009 r. – Sandomierz
Alicja Ciemięga
Osobowość Sceniczna konkursu recytatorskiego VIII Wiosna Poetycka w Collegium Gostomianum

10. 4.04.2009 r. – Kielce
Monika Cebula
Finalista VI Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

11. 31.03.2009 r. – Kielce
Mateusz Mroczek
Stypendysta Regionalnego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych województwa świętokrzyskiego

12. 16.04.2009 r. – Wilczyce
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego dla Gimnazjum w Samborcu w piłce nożnej dziewcząt

13. 16.04.2009 r. – Chobrzany
I miejsce w Konkursie Wiedzy o Ruchu Drogowym – etap gminny

14. 18.04.2009 r. – Sandomierz
Patrycja Szal
III miejsce w X Festiwalu Piosenki Angielskiej Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Sandomierskiego w kategorii gimnazjów

15. 28.04.2009 r. – Sandomierz
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym” – etap powiatowy

16. 30.04.2009 r. – Sandomierz
II miejsce Czwartego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu – etap powiatowy

17. 05.2009 r. – Bodzechów
I miejsce w Konkursie wojewódzkim „Bezpiecznie i z humorem na wiejską nutę” dla Klubu 4H w Samborcu


2007/2008

1. 5.10.2007 r – Sandomierz
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu
Mistrzostwa Powiatu SZS w sztafetowych biegach przełajowych gimnazjów w kategorii chłopców
IV miejsce dla Gimnazjum w Samborcu
Mistrzostwa Powiatu SZS w sztafetowych biegach przełajowych gimnazjów w kategorii dziewcząt

2. 13.12.2007 r – Łoniów
I miejsce
Łukasz Cudziło
Paweł Smardz
Mistrzostwa powiatu sandomierskiego SZS w drużynowym tenisie stołowym w kategorii chłopców

3. 27.11.2007 r – Wilczyce
Maciąg Paulina
Szeląg Bartłomiej
Garnuszek Karolina
Grębowiec Klaudia
udział w II etapie V Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

4. 14.12.2007 r – Obrazów
Szeląg Bartłomiej
udział w II etapie V Wojewódzkiego Konkursu Historycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

5. 6.12.2007 r – Sandomierz
Lamch Patryk
udział w II etapie V Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

6. 3.01.2008 r – Sandomierz
Misiuda Dominika
Maciąg Paulina
Szeląg Bartłomiej
udział w II etapie V Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

7. 5.01.2008 r – Kielce
Maciąg Paulina
Szeląg Bartłomiej
Finaliści V Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

8. 8.01.2008 r – Ostrowiec Świętokrzyski
Maciąg Paulina
Świder Marta
udział w II etapie VI Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

9. 12.02.2008 r – Sandomierz
III miejsce
Mistrzostwa Powiatu w Piłce Koszykowej chłopców

10. 13.02.2008 r – Wilczyce
II miejsce
Powiatowe Zawody w Piłce Siatkowej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

11. 21.02.2008 r – Kielce
Bartłomiej Szeląg
Laureat stopnia wojewódzkiego Konkursu historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego”

12. 14.03.2008 r – Zawichost
III miejsce
Powiatowe Zawody w Piłce Ręcznej Dziewcząt

13. 19.03.2008 r – Krzynki
IV miejsce
Półfinały wojewódzkie w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

14. 3.04.2008 r – Wilczyce
I miejsce
Powiatowe Zawody w Piłce Nożnej Dziewcząt Szkół Gimnazjalnych

15. 17.04.2008 r – Sandomierz
Łukasz Cudziło – I miejsce
Paweł Smardz – II miejsce
Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym w kategorii chłopców

16. 17.04.2008 r – Sandomierz
Magdalena Kotyra – I miejsce
Olga Niezabitowska – II miejsce
Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego Szkół Gimnazjalnych w Tenisie Stołowym w kategorii dziewcząt


2006/2007

1. 12.09.2006 r – Kielce
Krystian Adamczyk
II miejsce na 100 m (11,91s)
III miejsce na 110 m pł. (18,66s)
Mistrzostwa Województwa Młodzików Świętokrzyskiego Związku LA i Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS.

2. 22.09.2006 r – Sandomierz
I miejsce – kategoria chłopców
II miejsce – kategoria dziewcząt
Otwarte Mistrzostwa Sandomierza i Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w sztafetowych biegach przełajowych.

3. 17.10.2006 r – Końskie
udział zespołu chłopców i dziewcząt Publicznego Gimnazjum w Samborcu w Wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

4. 11.11.2006 r – Stalowa Wola
Ewa Żołnowska
Karolina Raszek
udział w XIV Ogólnopolskim Ulicznym Biegu Niepodległości.

5. 16.09.2006 r – Łódź
Krystian Adamczyk
VI miejsce na 100 m
II miejsce w sztafecie 4x100 m
Mistrzostwa Lekkoatletyczne Makroregionu

6. 1.10.2006 r – Siedlce
Krystian Adamczyk
VII miejsce w sztafecie 4x100 m
Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

7. 5.11.2006 r – Spała
Krystian Adamczyk
IX miejsce w biegu na 60 m
Mistrzostwa Polski Młodzików

8. 10.12.2006 r – Kielce
Krystian Adamczyk
II miejsce w biegu na 60 m
II miejsce w skok w dal
II miejsce w biegu na 60 m przez płotki

9. 1.10.2006 r – Siedlce
Krystian Adamczyk
VII miejsce w sztafecie 4x100 m
Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

10. 2.02.2007 r – Łoniów
Agnieszka Cudziło
Beata Musiał
I miejsce
Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w Drużynowym Tenisie

11. 7.02.2007 r – Sandomierz
III miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Mistrzostwach Powiatu Chłopców w Piłce Koszykowej.

12. 15.02.2007 r – Sandomierz
Róg Joanna
Łukiewicz Katarzyna
Sędrowicz Beata
Zioło Grzegorz
Zybała Izabela
udział w II etapie I Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego

13. 23.02.2007 r – Sandomierz
Misiuda Anna
Grzegorczyk Małgorzata
Jarosz Krzysztof
Pszczółnak Agnieszka
Sado Edyta
Ziemniak Krystyna
udział w II etapie I Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego.

14. 8.03.2007 r – Wilczyce
I miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu
Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w Halowej Piłce Nożnej Dziewcząt

15. 19.03.2007 r – Krynki
III miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu
Półfinały Województwa w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt

16. 19.03.2007 r – Kielce
I miejsce w finale wojewódzkim konkursu inwestycyjnego „Moje finanse – Z klasy do kasy” dla Gimnazjum w Samborcu

17. 24.03.2007 r – Warszawa
udział w ogólnopolskim finale konkursu inwestycyjnego „Moje finanse – Z klasy do kasy”

18. 24.03.2007 r – Kielce
Beata Sędrowicz
Róg Joanna
Łukiewicz Katarzyna
udział w finale wojewódzkim Konkursu Matematyczno – Przyrodniczym organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

19. 31.03.2007 r – Kielce
Krzysztof Jarosz
Udział w finale wojewódzkim Konkursu Humanistycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

20. 12.05.2007 r – Sandomierz
III miejsce dla Klubu 4H w Wojewódzkim Konkursie pod hasłem Wracajmy do tradycji „W poszukiwaniu zapomnianych zawodów”

21. 12.05.2007 r – Sandomierz
Najlepszy Klub 4H z powiatu sandomierskiego w finale Konkursu Wojewódzkiego „W poszukiwaniu zapomnianych zawodów”

22. 12.06.2007 r – Zawichost
III miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu w Powiatowych zawodach w Piłkę Ręczną Dziewcząt


2005/2006

1. 6.10.2005 r – Koprzywnica
- II miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu w otwartych mistrzostwach Koprzywnicy w drużynowych biegach przełajowych dziewcząt i chłopców szkół gimnazjalnych
- Ewa Żołnowska – III miejsce w otwartych mistrzostwach Koprzywnicy w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt

2. 9.11.2005 r – Daromin
III miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w biegach przełajowych

3. 12.11.2005 – Sandomierz
I miejsce – Beata Musiał
III miejsce – Agnieszka Cudziło w turnieju tenisa stołowego szkół gimnazjalnych pod patronatem Burmistrza Sandomierza

4. 22.11.2005 r. – Sandomierz
IV miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w XII Konkursie Krajoznawczym „Wiedzy o Województwie Świętokrzyskim”

5. 8.12.2005r – Samborzec
I miejsce – Paweł Lipiec
II miejsce – Łukasz Cudziło
III miejsce – Damian Kosior
II miejsce – Agnieszka Cudziło
III miejsce – Katarzyna Ćwiek w III Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego o puchar Wójta Gminy Samborzec

6. 10.12.2005 r – Sandomierz
III miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w składzie: Paweł Lipiec, Łukasz Cudziło, Damian Kosior w Turnieju Tenisa Stołowego Grand Prix Ziemii Sandomierskiej pod patronatem Burmistrza Sandomierza
7. 14.12.2005 r – Łoniów
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego SZS w drużynowym tenisie stołowym w kategorii dziewcząt w roku szkolnym 2005/2006
III miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego SZS w drużynowym tenisie stołowym w kategorii chłopców w roku szkolnym 2005/2006

8. 4.01.2006 – Opatów
Jando Edyta
Anna Nowak
Krzysztof Jarosz
udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach

9. 12.01.2006r. – Klimontów
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Powiatowym Turnieju w Piłce Siatkowej Dziewcząt

10. 17.01.2006 r – Opatów
Łukiewicz Katarzyna
Borycka Barbara
Jando Edyta
Fortunko Katarzyna
Kilanowska Luiza
Siudak Alicja
udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

11. 20.01.2006 – Opatów
Pszczółnak Agnieszka
Chmiel Agata
udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

12. 24.01.2006 r – Sandomierz
Anna Nowak
udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

13. 27.01.2006 – Ostrowiec Świętokrzyski
Barbara Borycka
udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

14. 31.01.2006 r – Sandomierz
Tenderenda Monika
Nowak Anna
Fortunko Katarzyna
udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Historycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

15. 2.02.2006 r – Klimontów
III miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt

16. 4.02.2006 – Kielce
Edyta Jando – Laureat III etapu Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach

17. 11.03.2006 r – Kielce
Alicja Siudak – finalista III etapu Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty w Kielcach

18. 15.03.2006 r – Chobrzany
Wicemistrzostwo Powiatu Sandomierskiego w Piłce Siatkowej Chłopców.

19. 8.04.2006 r – Sandomierz
I miejsce Beata Musiał
II miejsce Agnieszka Cudziło
Otwarty Turniej Tenisa Stołowego pod patronatem Burmistrza Sandomierza „Sandomierz 2006”.

20. 30.03.2006 r – Klimontów
I miejsce Aleksandra Skubisz
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej. Eliminacje powiatowe w grupie szkół gimnazjalnych.

21. 28.04.2006 r – Kielce
Aleksandra Skubisz – udział w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

22. 11.05.2006 r – Sandomierz
I miejsce Rafał Sado
Pchnięcie kulą w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w lekkiej atletyce.
II miejsce Krystian Adamczyk
Bieg na dystansie 100 m w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w lekkiej atletyce.
II miejsce Sebastian Zimnicki
Bieg na dystansie 1000 m w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w lekkiej atletyce.
III miejsce Klaudia Grębowiec
Bieg na dystansie 100 m w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w lekkiej atletyce.


2004/2005

1. 5.09.2004 r – Rymanów
Abramczyk Aleksandra
Dudek Iwona
Mroczek Katarzyna
Smardz Ewelina
Stępień Paulina
Wiatr Katarzyna
Żołnowska Barbara
I miejsce
Ogólnopolskie Zawody Sportowo – Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych

2. 8.10.2004 r – Sandomierz
Adrian Adamczyk – I miejsce
Sebastian Zimnicki – III miejsce
Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego SZS w indywidualnych biegach przełajowych chłopców – 2000m

3. 8.10.2004 r – Sandomierz
Barbara Żołnowska – III miejsce
Patrycja Piątkowska – V miejsce
Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego SZS w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt – 1500 m

4. 12.10.2004 r – Koprzywnica
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu
Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego SZS w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt 10x1500 m

5. 15.11.2004 r – Sandomierz
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu
XI Konkurs Wiedzy o województwie świętokrzyskim

6. 15.11.2004 r – Kielce
Anna Nowak
udział w finale wojewódzkim konkursu plastycznego „Nad wszystkie inne ceń strony rodzinne”

7. 4.12.2004 r – Sandomierz
Paweł Lipiec - I miejsce
Mariusz Olech – II miejsce
Turniej Gwiazdkowy tenisa stołowego „Sandomierz TTS 2004” organizowany przez Burmistrza Sandomierza

8. 17.12.2004 r – Chobrzany
Mariusz Olech – I miejsce
Dariusz Ziarko – II miejsce
Gminny Turniej Tenisa Stołowego Gimnazjów o Puchar Wójta Gminy Samborzec w kategorii chłopców

9. 17.12.2004 r – Chobrzany
Beata Musiał – I miejsce
Agnieszka Cudziło – IV miejsce
Gminny Turniej Tenisa Stołowego Gimnazjów o Puchar Wójta Gminy Samborzec w kategorii dziewcząt

10. 18.12.2004 r – Sandomierz
Agnieszka Cudziło – I miejsce
Katarzyna Ćwiek – II miejsce
Beata Musiał – III miejsce
Turniej Gwiazdkowy tenisa stołowego „Sandomierz TTS 2004” organizowany przez Burmistrza Sandomierza

11. 5.01.2005 r – Ostrowiec Świętokrzyski
Mroczek Marta
udział w II etapie Konkursu Fizycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

12. 11.01.2005 r – Sandomierz
Czosnek Przemysław
Mroczek Dominik
Paluch Maria
Jando Edyta
Kamuda Łukasz
udział w II etapie Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

13. 14.01.2005 r – Sandomierz
Mroczek Marta
Ossowska Agnieszka
Cieciura Karolina
Czosnek Przemysław
Nowak Anna
Tenderenda Monika
udział w II etapie Konkursu Historycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

14. 15.02.2005 r – Opatów
Borycka Barbara
Jando Edyta
Siudak Alicja
Świstak Magdalena
Kilanowska Luiza
udział w II etapie Konkursu Chemicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

15. 18.02.2005 r – Opatów
Grębowiec Aneta
Kamuda Łukasz
Mańka Michalina
Akuszewska Anna
Mroczek Marta
udział w II etapie Konkursu Biologicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

16. 23.02.2005 r – Klimontów
Lamch Edyta
Grębowiec Aneta
udział w II etapie Konkursu Polonistycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

17. 2.03.2005 r – Łoniów
I miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu
Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w drużynowym tenisie stołowym w kategorii dziewcząt

18. 2.03.2005 r – Łoniów
III miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu
Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w drużynowym tenisie stołowym w kategorii chłopców

19. 5.03.2005 r – Kielce
Czosnek Przemysław
Kamuda Łukasz
Mroczek Dominik
Udział w Finale wojewódzkim (III etap) Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

20. 15.03.2005 r – Baćkowice
II miejsce w półfinale wojewódzkim w drużynowym tenisie stołowym dziewcząt
III miejsce w półfinale wojewódzkim w drużynowym tenisie stołowym chłopców
21. 1.04.2005 r – Łoniów
Ola Skubisz
III miejsce w eliminacjach powiatowych w grupie szkół gimnazjalnych
Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej „Młodzież Zapobiega Pożarom”

22. 7.04.2005 r – Samborzec
I miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu
Eliminacje gminne Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

23. 9.04.2005 r – Sandomierz
Katarzyna Ćwiek
Magdalena Banaś
Wyróżnienia w konkursie recytatorskim IV Wiosna Poetycka w Collegium Gostomianum

24. 16.04.2005 r – Kielce
Anna Nowak
Przemysław Czosnek
udział w finale wojewódzkim (III etap) Konkursu Historycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

25. 16.04.2005 r – Sandomierz
Katarzyna Ćwiek – II miejsce w kategorii dziewcząt szkół gimnazjalnych
Otwarte Indywidualne Mistrzostwa Sandomierza w Tenisie Stołowym o Puchar Burmistrza
26. 17.04.2005 r – Sandomierz
Beata Musiał – Mistrz Województwa świętokrzyskiego
Agnieszka Cudziło – Wicemistrz Województwa świętokrzyskiego
Tenis Stołowy Amatorów „Sandomierz 2005”

27. 6.05.2005 r – Sandomierz
Barbara Żołnowska – II miejsce w biegu na 1000 m
Aleksandra Czerwińska – III miejsce w pchnięciu kulą
Rafał Sado – III miejsce w pchnięciu kulą
Otwarte Mistrzostwa Sandomierza

28. 5.05.2008 r - Ożarów
Aleksandra Adamczyk – nominacja do finału krajowego 10 Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”

29. 5.05.2008 r – Sandomierz
Katarzyna Ćwiek
Magdalena Banaś
wyróżnienie w IV Edycji „Wiosny Poetyckiej w Collegium Gostomianum”

30. 5.05.2005 r – Samborzec
Krystyna Ziemniak – I miejsce
Dorota Mańka – II miejsce
Klaudia Kapusta – III miejsce
Anna Skrzatek – wyróżnienie
Małgorzata Sieradzka – wyróżnienie
Dominika Trzaska – wyróżnienie
Paulina Radzimowska – wyróżnienie
Konkurs Plastyczny „Kocham Tę Ziemię” z okazji Święta Kwitnącej Jabłoni
Justyna Sapielak – I miejsce
Edyta Lamch – II miejsce
Konkurs Poetycki „O Laur Święta Kwitnącej Jabłoni”

31. 4.06.2005 r – Sandomierz
Katarzyna Ćwiek – I miejsce
Beata Musiał – II miejsce
Agnieszka Cudziło – III miejsce
Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Sandomierza


2003/2004

1.3.10.2003r. – Sandomierz
IV miejsce dla Anety Zelik w Biegach Przełajowych o Puchar Burmistrza Sandomierza na dystansie 2000 m.(Mistrzostwa Powiatu).

2.10.10.2003r. – Sandomierz
IV miejsce drużyny dziewcząt Publicznego Gimnazjum w Samborcu w biegach przełajowych 10*1000m w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego.

3.12.11.2003r. – Sandomierz
III miejsce dla drużyny Gimnazjum w Samborcu w X Konkursie Wiedzy o Województwie Świętokrzyskim.

4.10.12.2003r. – Daromin
II miejsce dla Katarzyny Ćwiek w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii gimnazjum – grupa dziewcząt.
III miejsce dla Jlony Klimek w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii gimnazjum – grupa dziewcząt.
II miejsce dla Krzysztofa Olecha w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii gimnazjum – grupa chłopców.
IV miejsce dla Dariusza Ziarko w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w kategorii gimnazjum – grupa chłopców.

5.12.12.2003r. – Łoniów
I miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w drużynowym tenisie stołowym w kategorii chłopców w roku szkolnym 2003/2004.
III miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w drużynowym tenisie stołowym w kategorii dziewcząt w roku szkolnym 2003/2004r.

6.13.12.2003r. – Sandomierz
Rybusiński Piotr
Stomporowski Wojciech
Łukiewicz Karol
Węglarczyk Daniel
- udział w półfinałach III Konkursu Matematycznego Collegium Gostomianum.

7.12.01.2004r. – Ostrowiec Świętokrzyski
Łukiewicz Karol
Borycki Mateusz
- udział w II etapie II konkursu Chemicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

8.14.01.2004r. – Samborzec
Mroczek Marta
Czosnek Przemysław
Stępień Paulina
Żuraw Aneta
Garnuszek Justyna
Cieciura Karolina
Ossowska Agnieszka
- udział w II etapie II konkursu Historycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

9.3.02.2004r. – Staszów
Łukiewicz Karol
Heciak Przemysław
- udział w II etapie II konkursu Matematycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

10. 5.02.2004r. – Sandomierz
Świerkula Paulina
- udział w II etapie II konkursu Języka Polskiego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

11. 11.02.2004r. – Sandomierz
Dyła Anna
Zelik Aneta
- udział w II etapie II konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

12. 16.02.2004r. – Ostrowiec Świętokrzyski
Karol Łukiewicz
Wojciech Stomporowski
- udział w II etapie II konkursu Fizycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

13. 20.02.2004r. – Ożarów
Borycki Mateusz
- udział w II etapie II konkursu Informatycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

14. 21.02.2004r. – Łoniów
I miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu w IX Halowym Turnieju Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej.

15. 25.02.2004r. – Ostrowiec Świętokrzyski
Piasta Alicja
Piskor Ewelina
Zybała Rafał
- udział w II etapie II konkursu Biologicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

16. 28.02.2004r. – Sandomierz
Łukiewicz Karol
III miejsce w finale Konkursu Matematycznego Collegium Gostomianum.

17. 9.03.2004r. – Łoniów
III miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu w Półfinałach Województwa Świętokrzyskiego SZS Drużynowym Tenisie Stołowym w kategorii chłopców w roku szkolnym 2003/2004

18. 13.03.2004r. – Kielce
Czosnek Przemysław
Mroczek Marta
Ossowska Agnieszka
- udział w finale (III etap) konkursu Historycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

19. 20.03.2004r. – Kielce
Łukiewicz Karol
laureat (finału) konkursu Matematycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

20. 26.03.2004r. – Samborzec
Paulina Stępień – I miejsce
Barbara Borycka – II miejsce
Alicja Siudak – III miejsce
w konkursie Plastycznym „Strażak Ratownik w Akcji”.

21. 16.04.2004r. – Samborzec
I miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu w Gminnym Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.

22. 23.04.2004r. – Sandomierz
III miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

23. 26.04.2004r. – Samborzec
I miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu w Turnieju MiniEuro 2004 w piłce nożnej
i awans do finału powiatu Sandomierskiego
Samborzec – Chobrzany 3:0
Samborzec – Obrazów 2:2 rzuty karne 4:2

24. 23.04.2004r. – Sandomierz
Rafał Zybała
Laureat Międzyszkolnego Konkursu dla Gimnazjalistów organizowanego przez Collegium Gostomianum – I LO w Sandomierzu – pod hasłem: ” Bioróżnorodność Podstawą Równowagi w Ekosystemach”.

25. 20.03.2004r – Kielce
Joanna Żak
- udział w finale wojewódzkim konkursu Plastycznego:
” NIE – dla przestępczości w szkole” organizowanego przez posła na sejm RP Józefa Szczepańczyka.

26. 04.2004r. – Sandomierz
I miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego – Sandomierz 2004 – w tenisie stołowym chłopców.

27. 04.2004r. – Sandomierz
II miejsce dla Publicznego Gimnazjum w Samborcu w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego – Sandomierz 2004 – w tenisie stołowym dziewcząt.

28. 5.05.2004r. – Samborzec
I miejsce Anna Nowak
II miejsce Marta Paciocha
w konkursie Poetyckim „ O Kwitnący Laur” z okazji Święta Kwitnącej Jabłoni.
I miejsce Agnieszka Ossowska
II miejsce Paulina Nowak
III miejsce Anna Nowak

wyróżnienie:
Barbara Rączkowska
Justyna Garnuszek
Mariusz Olech
Magda Modras
Marta Ćwiek
oraz nagroda specjalna wójta gminny dla Magdaleny Banaś w konkursie Plastycznym z okazji Święta Kwitnącej Jabłoni.

29. 13.05.2004r. – Sandomierz
- Czerwińska Aleksandra
I miejsce w pchnięciu kulą (8,79)
- Grębowiec Justyna
III miejsce w biegach na dystans 600m (2.05.1)
w Powiatowej Gimnazjadzie Młodzieży Szkolnej Związku Sportowego.

 

 

 

 

 


2002/2003

1. 18.10.2002 r – Sandomierz
Olech Łukasz – I miejsce w Powiatowym Turnieju w Tenisie Stołowym.

2. 20.11.2002 r – Sandomierz
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w IX Konkursie Wiedzy o Województwie Świętokrzyskim.

3. 7.12.2002 r – Sandomierz
Jakuszewski Paweł, Krajewska Paulina – udział w II Konkursie Matematycznym Collegium Gostomianum.

4. 25.01.2003 r – Sandomierz
Zelik Agnieszka, Kwiatkowski Szymon – udział w II etapie Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

5. 17.01.2003 r – Sandomierz
Piskor Ewelina, Zybała Rafał - udział w II etapie Konkursu Biologicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

6. 14.02.2003 r – Łoniów
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego SZS w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych w Kategorii Chłopców za rok szkolny 2002/2003.

7. 15.02.2003 r – Opatów
Paulina Michałowska, Agnieszka Zelik - udział w II etapie Konkursu Fizycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

8. 21.02.2003 r – Sandomierz
Paweł Stomporowski - udział w II etapie Konkursu Informatycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

9. 22.02.2003 r – Lipnik
Żuraw Aneta, Kozieł Natalia, Cichoń Lucyna, Radzimowska Sylwia, Ossowski Karol, Stępień Paulina - udział w II etapie Konkursu Historycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

10. 1.03.2003 r – Ostrowiec Świętokrzyski
Radzimowska Sylwia, Ossowski Karol, Zelik Agnieszka, Michałowska Paulina, Krajewska Paulina – udział w II etapie Konkursu Chemicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty.

11. 1.03.2003 r - Łoniów
III miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w VIII Halowym Turnieju Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.

12. 22.03.2003 r – Sandomierz
Łukasz Olech – I miejsce w turnieju tenisa stołowego „Sandomierz 2003”.

13. 27.03.2003 r – Sandomierz
I miejsce Łukiewicz Karol w eliminacjach Powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

14. 28.03.2003 r – Samborzec
Kinga Misiuda, Paweł Jakuszewski, Barbara Rączkowska – I miejsce w eliminacjach gminnych X edycji konkursu plastycznego „Chrońmy Ludzi”.

15. 2.04.2003 r – Samborzec
I miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego.

16. 02.04.2003 r – Połaniec
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w półfinale wojewódzkim w drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców.

17. 09.04.2003 r – Sandomierz
I miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Turnieju Tenisa Stołowego Powiatu Sandomierskiego.

18. 11.04.2003 r – Sandomierz
IV miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w eliminacjach powiatowych „Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym”

19. 25.04.2003 r – Kielce
Karol Łukiewicz – udział w eliminacjach wojewódzkich Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

20. 5.05.2003 r – Samborzec
I miejsce Agnieszka Ossowska
II miejsce Paweł Jakuszewski
III miejsce Karolina Cieciura, Kinga Misiuda
wyróżnienie Szymon Kwiatkowski w Konkursie Plastycznym z okazji Święta Kwitnącej Jabłoni.
I miejsce Edyta Lamch, wyróżnienie Karolina Machała, Justyna Sapielak w Konkursie Poetyckim z okazji Święta Kwitnącej Jabłoni.

21. 24.05.2003 r – Konieczno
I miejsce dla Klubu 4H z Samborca w Konkursie Wojewódzkim „Otwieramy Drzwi do Leśnego Królestwa”.
22. 14.05.2003 r – Warszawa
Paulina Świerkula – laureat wojewódzki Krajowego Konkursu Kultury Regionalnej „Gniazdo”

23. 15.05.2003 r – Sandomierz
II miejsce w biegu na 100 m dla Piotra Matusak
IV miejsce na 300 m – Piotr Matusak
II miejsce w pchnięciu kulą – Marta Stępień
III miejsce w pchnięciu kulą – Anna Osuch
w Indywidualnych Powiatowych Zawodach w Lekkiej Atletyce.

24.1.06.2003 r – Koprzywnica
III miejsce – Tobiasz Kosior
IV miejsce – Kamil Stępień
VII miejsce – Piotr Banaś
w zawodach wędkarskich z okazji „Dnia Dziecka” zorganizowanych przez Okrąg Polskiego Związku Wędkarskiego w Tarnobrzegu Koło Nr 37 w Koprzywnicy.

 

 

 

 

 


2001/2002

1. 16.09.2001 r – Drzonków
Piotr Kwiatkowski – udział w finale krajowym XXIV Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

2. 22.02.2002 r – Łoniów
II miejsce Dla Gimnazjum w Samborcu w Powiatowym Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców.

3. 23.02.2002 r – Łoniów
III miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w VII Halowym Turnieju Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej.

4. 8.03.2002 r – Samborzec
Jowita Choda, Paulina Michałowska, Agnieszka Kieparda – laureaci IX edycji konkursu plastycznego „Chrońmy ludzi” – zorganizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Samborcu.

5. 5.04.2002 r – Kazimierza Wielka
Łukasz Olech, Łukasz Bandura – III miejsce w Półfinale Wojewódzkim Drużynowych Zawodów Tenisa Stołowego Szkół Gimnazjalnych.

6. 12.04.2002 r – Kielce
Piotr Kwiatkowski – IV miejsce w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

7. 7.05.2002 r – Samborzec
Paulina Cieciura – I miejsce,
Chora Ewelina - II miejsce,
Grzegorczyk Regina – III miejsce w III Edycji Konkursu Literackiego "O Laur Święta Kwitnącej Jabłoni"

8. 8.06.2002 r – Sandomierz
Kwiatkowski Szymon – laureat konkursu wiedzy ekologicznej dla gimnazjalistów zorganizowanego w Collegium Gostomianum w Sandomierzu.


2000/2001

1. 6.10.2000 r – Sandomierz Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego SZS w Indywidualnych Biegach Przełajowych.

a) 1500 m dziewcząt
II miejsce Lachtara Karolina
VI miejsce Pawlica Ewelina

b) 2000 m dziewcząt
I miejsce Mazur Magdalena
II miejsce Zelik Agnieszka
III miejsce Kozieł Natalia

c) 3000 m chłopców
II miejsce Guźla Mariusz

2. 7.10.2000 r – Łoniów
III miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Powiatowej Gimnazjadzie SZS w Piłce Nożnej Chłopców.

3. 20.01.2001 r – Łoniów
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Powiatowej Gimnazjadzie SZS w siatkówce chłopców.

4. 17.02.2001 r – Łoniów
III miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Powiatowej Gimnazjadzie SZS w tenisie stołowym chłopców.

5. 10.03.2001 r – Kielce
Anna Mroczek, Mariusz Guźla – udział w wojewódzkim etapie Konkursu Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym.

6. maj 2001 r – Samborzec
a) Konkurs plastyczny z okazji Wojewódzkiego Święta Kwitnącej Jabłoni
I miejsce – Marzena Krasowska
b) Konkurs poetycki z okazji Wojewódzkiego Święta Kwitnącej Jabłoni
I miejsce – Ewelina Chora.

7. 18.05.2001 r – Sandomierz
III miejsce dla Piotra Kwiatkowskiego w eliminacjach Powiatowego Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

8. 28.05.2001 r – Ostrowiec Świętokrzyski
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w półfinale wojewódzkim w drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców.

9. 2.06.2001 – Kielce
II miejsce dla Piotra Kwiatkowskiego w eliminacjach wojewódzkich Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej.

10. 9.06.2001 – Sandomierz
a) I miejsce dla Łukasza Olecha w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Tenisie Stołowym.
b) II miejsce dla Katarzyny Sewery w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Tenisie Stołowym.

11. 19.06.2001 r – Samborzec
I miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Turnieju Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Samborzec.


1999/2000

1. 17.09.1999 r – Sandomierz
I miejsce dla Małgorzaty Żołnowskiej w Powiatowej Gimnazjadzie w biegach przełajowych na dystansie 2500 m.

2. 17.09.1999 r – Sandomierz
II miejsce dla Mariusza Guźli w Powiatowej Gimnazjadzie w biegach przełajowych na dystansie 2000 m.

3. 17.09.1999 r – Sandomierz
III miejsce dla Alicji Połetek w Powiatowej Gimnazjadzie w biegach przełajowych na dystansie 2500 m.

4. 24.09.1999 r – Sandomierz
I miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Powiatowej Gimnazjadzie SZS w sztafetowych biegach przełajowych chłopców na dystansie 10 x 1000m.

5. 28.09.1999 r – Klimontów
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w turnieju 11 – osobowej PN na szczeblu powiatowym.

6. 26.03.2000 r – Tarnobrzeg
I miejsce dla Małgorzaty Żołnowskiej w VI Wiosennym Biegu po Zdrowie na dystansie 800 m organizowanym przez Katolickie Stowarzyszenie Sportowe RP.

7. 4.05.2000 r – Sandomierz
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu w Powiatowym Turnieju Piłkarskim „Coca Cola Cup 2000”

8. 5.05.2000 r – Sandomierz
III miejsce dla Michała Obrębskiego w biegu na 300 m w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w lekkiej atletyce Młodzików Szkolnego Związku Sportowego.