zppo_slider_100.jpg
zppo_slider_101.jpg
zppo_slider_102.jpg
zppo_slider_103.jpg
zppo_slider_104.jpg
zppo_slider_105.jpg
zppo_slider_107.jpg
zppo_slider_108.jpg
previous arrow
next arrow
Shadow
W trosce to, aby na każdym Welkanocnym stole pojawił sie chociaż skromny posiłek, uczniowie naszej szkoły - wolontariusze, wzięli udział w XXIV  Zbiórce Żywności Caritas "Tak, Pomagam"
 
Wolontariat to jedna z najpiękniejszych form działania społecznego, która nie tylko pomaga innym, ale także rozwija empatię i zaangażowanie w młodych ludziach. W naszej szkole, uczniowie - nasi młodzi wolontariusze poświęcali swój wolny czas zbierając artykuły spożywcze, które mogą uatrakcyjnić Wielkanocne stoły potrzebujących rodzin. Produkty zbożowe, słodycze i inne produkty spożywcze szybko zapełniały wózki i kosze, które stawiano w wyznaczonych punktach. Co najbardziej inspirujące, to zaangażowanie całej społeczności szkolnej w tę inicjatywę. Zarówno uczniowie, nauczyciele, jak i rodzice przyczynili się do sukcesu zbiórki, dając świadectwo solidarności i wspólnotowości, które są niezwykle cenne w dzisiejszych czasach.
Drodzy Rodzice...Oczywiście, bez Waszego wsparcia nasza inicjatywa nie mogłaby osiągnąć takiego sukcesu.
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w przewożenie swoich dzieci na zbiórkę oraz odwiezienie ich po zakończeniu akcji charytatywnej. Wasze wsparcie i zaangażowanie w każdym kroku tej inicjatywy były nieocenione. Dzięki Waszej pomocy, nasze dzieci mogły w pełni zaangażować się w zbiórkę żywności, wiedząc, że mogą na was liczyć na dostarczenie ich na miejsce oraz bezpieczny powrót do domu. Wasza solidarność i gotowość do pomocy są nie tylko wzorem dla Waszych dzieci, ale także dla całej społeczności szkolnej. Dziękujemy za to, że wspieracie nasze wysiłki na rzecz innych i pokazujecie, jak ważna jest współpraca i wzajemna pomoc w budowaniu lepszego świata. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za Wasze bezinteresowne wsparcie i za to, że stajecie z nami ramię w ramię, aby uczynić naszą społeczność bardziej współczującą i zjednoczoną.