Rok szkolny 2016/2017

Marcin Garnuszek

Finalista I wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych woj. Świętokrzyskiego w roku szkolnym 2016/2017.

 

Wojciech Osowski

II miejsce w XVII  edycji międzyszkolnego konkursu   wiedzy matematyczno –przyrodniczej uczniów klasy piątych.

 

lll miejsce w Gminnym Turnieju Piłki Nożnej kl. IV – VI z okazji Dnia Dziecka w Chobrzanach

 

Rok szkolny 2015/2016

Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego

I miejsce - skok w dal, bieg na 60 m

  • Alicja Zagórska - kl. VI

 

Konkurs plastyczny pt. " Kocham Tę Ziemię" - ogłoszony z okazji XXIX Wojewódzkiego Święta Kwitnącej Jabłoni

I miejsce

  1. Paulina Dereń - kl. 0
  2. Praca zbiorowa dzieci z gr. 5,6 latków z oddziału przedszkolnego
  3. Praca zbiorowa dzieci uczęszczających na świetlicę szkolną
  4. Mikołaj Łukawski - kl.III

II miejsce

  • Zuzanna Jońca - kl.II

III miejsce

  1. Lenka i Nina Świder - oddział przedszkolny
  2. Praca zbiorowa dzieci z gr. 3,4 latków z oddziału przedszkolnego

Wyróżnienie

  1. Patryk Sendrowicz - lat 4
  2. Szymon Wołosz - lat 6
  3. Hania Czarnecka - lat 5
  4. Anna Kiliańska - kl. 0


XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży - na etapie powiatowym w kategorii klas I - III szkół podstawowych

II miejsce

  • Kacper Majewski

Finał konkursu na Najpiękniejszą Palmę Wielkanocną

III miejsce

  • Maciej Ziomkowski - kl. Ia - w kategorii dzieci I -III

Wyróżnienie

  1. Klaudia Radecka - kl.III - w kategorii dzieci I -III
  2. Klaudia Żurek - kl. III - w kategorii dzieci I -III

I miejsce

  • Adrian Żmuda - kl.VI - w kategorii dzieci IV - VI

III miejsce

  • Bartłomiej Sędrowicz - w kategorii dzieci IV - VI

01.03.2016 r.- Sandomierz

I miejsce - w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym " Mój Anioł Stróż" w kategorii przedszkola

  1. Paulina Dereń - kl. 0

II miejsce - w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym " Mój Anioł Stróż" w kategorii przedszkola

  1. Szymon Wołosz - kl. 0

Wyróznienie - w Diecezjalnym Konkursie Plastycznym " Mój Anioł Stróż" w kategorii przedszkola

  1. Patryk Sendrowicz - kl. 0

11.12.2015 r.

Konkurs na" Najpiękniejszą Ozdobę Choinkową" zorganizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Samborcu.

I miejsce

  1. Oddział przedszkolny 5,6 - latki
  2. Anna Pawlik - kl. I
  3. Julia Cichoń - kl. IV

II miejsce

  1. Szymon Wołosz - kl. 0
  2. Mikołaj Łukawski - kl. III
  3. Mateusz Gawron - kl.V

III miejsce

  1. Adam Kolasiński - oddział przedszkolny
  2. Magdalena Kolasińska - oddział przedszkolny

Wyróżniono

  1. Antoni Sendrowicz - oddział przedszkolny
  2. Paulina Dereń - oddział przedszkolny
  3. Paweł Zimoląg - oddział przedszkolny
  4. Ksawery Kwasek - oddział przedszkolny
  5. 3, 4 latki - oddział przedszkolny
  6. 5, 6 latki- oddział przedszkolny
  7. Gabriela Bujak - oddział przedszkolny
  8. Bartosz Lipiec - oddział przedszkolny
  9. Hania Czarnecka - oddział przedszkolny
  10. Oskar Pawłowski - oddział przedszkolny
  11. Blanka Malinowska - oddział przedszkolny
  12. Jakub Kasprzak - kl. Ib
  13. Joanna Kasprzak - kl. II


Rok szkolny 2014/2015


16.05.2015 r.

Karolina Paluch

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Związku La i Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS Młodzików; konkurencja 100 m;

II miejsce w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego Związku La i Świętokrzyskiego Zrzeszenia LZS Młodzików; konkurencja 300 m;

I miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych, konkurencja 60 m;

I miejsce w Świętokrzyskich Igrzyskach Młodzieży szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych, konkurencja 300 m;

VII miejsce w Polsce w XXI Finale "Czwartków Lekkoatletycznych" w Łodzi, konkurencja 300 m

9.06.2015 r.

XII Przegląd Artystycznej Działalności Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Sandomierza

Dyplom za zajęcie II miejsca w kategorii Miniatury Taneczne;

Dyplom za zajęcie I miejsca w kategorii śpiew zespoły klas I - III;

Dyplom dla Wiktorii Krakowiak za zajęcie III miejsca w kategorii śpiew soliści kl IV - VI;

Dyplom dla Wiktorii Szal za wyróżnienie w kategorii śpiew soliści kl IV - VI;

Bartłomiej Sendrowicz - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunku 2015"

9.04.2015 r. Łoniów

II miejsce dla SP w Samborcu w Drużynowych Biegach Przełajowych dziewcząt Powiatu Sandomierskiego.

III miejsce dla Karoliny Paluch w Indywidualnych Biegach Przełajowych dziewcząt Powiatu Sandomierskiego

Bartłomiej Sendrowicz - I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym "Mistrz Rachunku 2015"

25.03.2015 r.

"Najpiękniejsza Palma Wielkanocna" kategoria: dzieci kl.I III - I miejsce: Jakub Kanarek kl.I, wyróżnienie: Paweł Radecki kl.0; kategoria: dzieci kl IV - VI - I miejsce:Mateusz Kanarek, II miejsce: Jan Sobolewski kl.IV, III miejsce: Mateusz Gawron kl. IV

21.03. 2015 r.

I miejsce w kategorii wiekowej I - III dla uczniów: Jukia Garnuszek, Julia Cichoń, Karolina Skrzypczyńska, Klaudia Gawlikowska, Adrian żurek, Wojciech Osowski w konkursie plastycznym "Rzeźba" z kartoników z mleka, soków objętych Patronatem Fundacji "Mleko dla Szkół"

13.03.2015 r.

Weronika Stomporowska, Michał Rawski - stypendyści "Regionalnego programy stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych woj. świętokrzyskiego"

Paulina Osowska - wyróżnienie w Gminnym Konkursie Recytatorsko - Plastycznym pt. "Twórczość Księdza Jana Twardowskiego Słowem i Pędzlem Malowana"

05.09.2014 r. Samborzec

Dyplom dla Szkoły Podstawowej w Samborcu za udział w konkursie pt. "Każdy Ptaszek Ma Swój Daszek"

Rok szkolny 2013/2014

11.09.2013 r. Samborzec

IV miejsce w eliminacjach gminnych IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewcząt 12-13 lat

12.09.2013 r. Samborzec

II miejsce w eliminacjach gminnych IV Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopcy 12-13 lat

17.10.2013 r. Sandomierz

I miejsce – etap powiatowy Wojewódzki przegląd małych form teatralnych o charakterze satyrycznym pod hasłem: „Jestem zdrowy – odrzucam dym papierosowy” organizowanym przez WSSE Kielce

21.11.2013 r. Kielce

III miejsce – w etapie wojewódzkim Przegląd małych form teatralnych o charakterze satyrycznym pod hasłem: „Jestem zdrowy – odrzucam dym papierosowy” organizowanym przez WSSE Kielce

01.03.2014 r. Kielce

Michał Rawski Finalista XI Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

14.03.2014 r. Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież Zapobiega Pożarom”

Eliminacje gminne:

- Patryk Lewandowski – I miejsce

- Anna Jędrzejewska – II miejsce

28.03.2014 r.

Stomporowska Weronika

Laureatka XI Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych woj. świętokrzyskiego

Wiktoria Chamera udział w prezentacji najpiękniejszych palm wielkanocnych zorganizowanych przez Gminną Biblioteką Publiczną oraz Gminne Centrum Kultury, Sportu o Rekreacji w Samborcu.

Chłopcy do lat 13 – I Miejsce w turnieju piłki nożnej. Turniej został zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Samborcu.

15.04.2014 r. Patryk Lewandowski

I miejsce w eliminacjach powiatowych Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej – „Młodzież Zapobiega Pożarom”

 

23.04.2014 r. Kamila Korczak

I miejsce w konkursie plastyczno-literackim „Owoce i mleko dobry wpływ na zdrowie mają – narysujmy komiks nagrody czekają.”

11.05.2014 r. Konkurs plastyczny pt. „Kocham Tę Ziemię” organizowany z okazji XXVI Wojewódzkiego Święta Kwitnącej Jabłoni

W grupie przedszkolnej:

I miejsce równorzędne: praca zbiorowa dzieci z Oddziału sześciolatków – wychowawca Pani Barbara Rozmysłowska

I miejsce równorzędne: praca zbiorowa dzieci z Oddziału – Przedszkolnego 3, 4, 5-latki – wychowawca Pani Elżbieta Gil

I miejsce równorzędne oddział przedszkolny:

- Joanna Kasprzak

- Natalia Osowska

I miejsce równorzędne: Szymon Skrzypczyński kl. 0

I miejsce równorzędne: - Joanna Łukawska lat 4 – Oddział Przedszkolny

I miejsce równorzędne: - Aleksandra Czarnecka – Oddział Przedszkolny

II miejsce równorzędne – Magdalena Kolasińska wraz z rodziną - Oddział Przedszkolny

II miejsce równorzędne – Kinga Śmiechowska - Oddział Przedszkolny

III miejsce równorzędne – Martyna Kopcioł lat 6 - Oddział Przedszkolny

III miejsce równorzędne - Oddział Przedszkolny:

- Sandra Radzimowska

- Martyna Ferenc

- Artur Duda

III miejsce równorzędne – Patryk Drab lat 6 – Oddział Przedszkolny

Wyróżnienia otrzymują – Oddział Przedszkolny :

Kacper Sendrowicz

Natalia Ordon

Paweł Radecki

W grupie uczniów szkół podstawowych

III miejsce równorzędne – Klaudia Radecka kl. I

Wyróżnienia otrzymały:

- Aleksandra Saja kl. VI

- Wiktoria Chamera kl. VI

Weronika Stomporowska „Mistrz Rachunku” w międzyszkolnym konkursie matematycznym w kategorii klas szóstych

Bartłomiej Sendrowicz – III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz Rachunku”

Adam Garnuszek – wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie „Mistrz Rachunku”

Ogólnopolski cykl zawodów o nazwie „Czwartki lekkoatletyczne”

Karolina Paluch

- I miejsce w indywidualnych lekkoatletycznych mistrzostwach powiatu w biegu na 60 m

- I miejsce w indywidualnych lekkoatletycznych mistrzostwach powiatu w skoku w dal

- I miejsce w ogólnopolskiego cyklu zawodów pod nazwą „Czwartki lekkoatletyczne” etap powiatowy w skoku w dal rocznika 2002

- I miejsce w ogólnopolskiego cyklu zawodów pod nazwą „Czwartki lekkoatletyczne” etap powiatowy w biegu na 60 m rocznika 2002

Paweł Bała

- I miejsce w indywidualnych lekkoatletycznych mistrzostwach powiatu w biegu na 60 m

- II miejsce w indywidualnych lekkoatletycznych mistrzostwach powiatu w skoku w dal

- I miejsce w ogólnopolskiego cyklu zawodów pod nazwą „Czwartki lekkoatletyczne” etap powiatowy w skoku w dal rocznika 2001

- I miejsce w ogólnopolskiego cyklu zawodów pod nazwą „Czwartki lekkoatletyczne” etap powiatowy w biegu na 60 m rocznika 2001

Alicja Zagórska

- II miejsce ogólnopolskiego cyklu zawodów pod nazwą „Czwartki lekkoatletyczne” etap powiatowy skoku w dal rocznika 2003

- I miejsce w ogólnopolskiego cyklu zawodów pod nazwą „Czwartki lekkoatletyczne” etap powiatowy w biegu na 60 m rocznika 2003

Indywidualne mistrzostwa powiatu w LA

Karolina Plauch

- I miejsce w skoku w dal

- I miejsce w biegu na 60 m

Paweł Bała

- I miejsce w biegu na 60 m

- II miejsce w skoku w dal

 

Mistrzostwa województwa świętokrzyskiego w LA

Karolina Paluch

- I miejsce w skoku w dal

- I miejsce w biegu na 60 m

Paweł Bała

- II miejsce w biegu na 60 m

- IV miejsce w skoku w dal

23.05.2014 r. Kielce

Patryk Lewandowski – udział w eliminacjach wojewódzkich „Młodzież Zapobiega Pożarom”

1.06.2014 r.

Wiktoria Krakowiak - I miejsce w Mistrzostwach Sandomierza Karate Shin Kyokushin

13.12.2014 r.

Wiktoria Krakowiak - I miejsce w konkurencji kumite w Mistrzostwach Polski Południowej PFKK Full - Contact Karate

 

Rok szkolny 2012/2013

1) Weronika Stomporowska - 23. II 2013r.

Finalistka X Konkursu matematyczno-przyrodniczego

2) Weronika Stomporowska - 24. IV 2013r.

I miejsce w XIII edycji między szkolnego konkursu wiedzy matematyczno-przyrodniczej uczniów klas 5

3) Indywidualne mistrzostwa powiatu sandomierskiego Szkolnego Związku Sportowego w Lekkoatletyce - maj 2013r.

Karolina Paluch
I miejsce : bieg na 60m
I miejsce : skok w dal

Mikołaj Osowski

I miejsce: bieg na 300m

4) 2 VI 2013r. I miejsce dla Szkoły Podstawowe w Samborcu w Gminnych Drużynowych Zawodach Wędkarskich

5) 11. VI 2013r. – Sandomierz

Wiktor Śmiechowski – I miejsce w kategorii śpiew
Wiktoria Chamera - III miejsce w kategorii śpiew

Aleksandra Lipiec – Wyróżnienie w kategorii śpiew

Uczniowie klas IV i V – I miejsce w kategorii taniec

Uczniowie klas IV i V – III miejsce w kategorii śpiew

6) W Międzyszkolnym Przeglądzie Działalności Artystycznej Szkół o Puchar Burmistrza

w Sandomierzu.

Rok szkolny 2011/2012

1) 7.09.2011r. - Samborzec

II miejsce w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chłopcy 10 - 11 lat

2) 8.09.2011r.- Samborzec

II miejsce w eliminacjach gminnych II Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewczęta 10 - 11 lat

3) 17.11.2011r. - Kielce

Monika Sewera kl.II - wyróżnienie w konkursie "Nie pal przy mnie,proszę" organizowanym przez Wojewódzkiego Inspektora Sanitarnego w Kielcach

4) 22.12.2011r. - Kielce

III miejsce dla przedszkolaków z ZPPO w Samborcu za zajęcie III miejsca w konkursie " Rymowany Mikołaj" zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego w Kielcach

5) 24.01. 2012r. - Sandomierz

Magdalena Kieroń - udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Humanistycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

6) 1.02. 2012r. - Sandomierz

Rawska Weronika, Drab Aleksandra - udział w II etapie Wojewódzkiego Konkursu Matematyczno -Przyrodniczego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

7) 29.02.2012r. - Samborzec

Zuzanna Zagórska, Weronika Rawska, Weronika Stomporowska - wyróżnienie w II edycji Konkursu na Najlepszego Czytelnika Roku 2011 w kategorii wiekowej 10 -13 lat organizowanego przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Samborcu

8) 17.03.2012r. - Kielce

Rawska Weronika - Finalista IX Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego dla szkół podstawowych organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

9) 23.04.2012r. - Sandomierz

Stomporowska Weronika - I miejsce w XII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Matematyczno - Przyrodniczej uczniów klas piątych

10) 23.04.2012r. - Sandomierz

Sewera Kondrat - wyróżnienie w XII Edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Matematyczno - Przyrodniczej uczniów klas V

11) maj 2012r. - Samborzec

Stomporowska Weronika - wyróżnienie w konkursie plastycznym pt." Kocham Tę Ziemię".

12) 21.05.2012r. - Sandomierz

III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Trójboju Lekkoatletycznym w kategorii dziewcząt


Rok szkolny 2010/2011

1) 16.09.2010 r. – Samborzec
I miejsce
w eliminacjach gminnych Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii dziewcząt 12 - 13 lat

2) 17.09.2010 r. –Samborzec
V miejsce
w eliminacjach gminnych Turnieju Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska w kategorii chlopców 12 - 13 lat

3) 21.10. 2010 r. – Sandomierz
I miejsce
w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego szkolnego Związku Sportowego w Sztafetowych Biegach Przelajowych - kategoria chlopcy.

4) 18.01.20011r. – Łoniów
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego w Drużynowym Tenisie Stołowym Chłopców

5) 27.01 2011r. – Samborzec
Emilia Sabat – Najlepszy Czytelnik Roku 2010 w I edycji konkursu w kategorii 6 – 9 lat

6) 5.03.2011r. – Kielce
Krystian Sędrowicz – Finalista VIII Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

7) 13.04.2011 r. – Sandomierz
Aleksandra Drab – wyróżnienie w XI Edycji Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy Matematyczno – Przyrodniczej uczniów klas piątych

8) 17.05.2011r. – Sandomierz
Krystian Pawłowski – I miejsce - skok w dal
Krzysztof Barański – III miejsce - skok w dal
Krystian Pawłowski – II miejsce – biegi 60 m
Krzysztof Barański – III miejsce – biegi 300 m
W Powiatowych Mistrzostwach Lekkoatletycznych szkół Podstawowych

9) 9.06.2011 r. – Sandomierz
Adrian Ptasiński – II miejsce w kategorii -Śpiew
Uczniowie SP Samborzec – II miejsce w kategorii- Taniec
Wyróżnienie dla zespołu wokalnego SP Samborzec w kategorii - Śpiew W Międzyszkolnym Przeglądzie Piosenki i Tańca Szkół Podstawowych o Puchar Burmistrza Sandomierza.

Rok szkolny 2009/2010

1. 3.02.2010 r. – Wilczyce
II miejsce
w Powiatowych Zawodach w Minikoszykówkę Chlopców szkól podstawowych

2. maj 2010 r. – Kielce
I miejsce
w Ogólnopolskim Konkursie czasopisma "Bunio" o tytul "Ekstraklasy"

Rok szkolny 2008/2009

1. 3.10.2008 r. – Sandomierz
I miejsce dla Gimnazjum w Samborcu
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii chłopców
II miejsce dla Gimnazjum w Samborcu
Mistrzostwa Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych w kategorii dziewcząt

2. 16.12.2008 r. – Opatów
Patryk Lamch
Udział w II etapie VII Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

3. 08.01.2009 r. – Klimontów
Patryk Lamch
Udział w II etapie VI Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

4. 09.01.2009 r. – Sandomierz
Monika Cebula, Magdalena Kotyra
Udział w II etapie VI Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

5. 17.01.2009 r. – Koprzywnica
I miejsce w Turnieju Powiatowym Piłki Siatkowej Kobiet (kadetki)

6. 27.01.2009 r. – Wilczyce
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego dla Gimnazjum w Samborcu w piłce koszykowej chłopców

7. 5.02.2009 r. – Łoniów
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego SZS w drużynowym tenisie stołowym w kategorii chłopców

8. 24.03.2009 r. – Zawichost
III miejsce w Powiatowych Zawodach w Piłce Ręcznej Dziewcząt

9. 28.03.2009 r. – Sandomierz
Alicja Ciemięga
Osobowość Sceniczna konkursu recytatorskiego VIII Wiosna Poetycka w Collegium Gostomianum

10. 4.04.2009 r. – Kielce
Monika Cebula
Finalista VI Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego organizowanego przez Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty

11. 31.03.2009 r. – Kielce
Mateusz Mroczek
Stypendysta Regionalnego Programu Stypendialnego dla uczniów szczególnie uzdolnionych województwa świętokrzyskiego

12. 16.04.2009 r. – Wilczyce
III miejsce w Mistrzostwach Powiatu Sandomierskiego dla Gimnazjum w Samborcu w piłce nożnej dziewcząt

13. 16.04.2009 r. – Chobrzany
I miejsce w Konkursie Wiedzy o Ruchu Drogowym – etap gminny

14. 18.04.2009 r. – Sandomierz
Patrycja Szal
III miejsce w X Festiwalu Piosenki Angielskiej Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Sandomierskiego w kategorii gimnazjów

15. 28.04.2009 r. – Sandomierz
II miejsce w Ogólnopolskim Turnieju „Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym” – etap powiatowy

16. 30.04.2009 r. – Sandomierz
II miejsce Czwartego Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki o Zdrowiu – etap powiatowy

17. 05.2009 r. – Bodzechów
I miejsce w Konkursie wojewódzkim „Bezpiecznie i z humorem na wiejską nutę” dla Klubu 4H w Samborcu

Rok szkolny 2007/2008

1. 8.09.2007 r – Sandomierz
III miejsce dla Angeliki Ramus
Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w indywidualnych biegach przełajowych

2. 13.12.2007 r – Samborzec
III miejsce dla Szkoły Podstawowej w Samborcu
Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego w mini piłce siatkowej chłopców

3. 13.12.2007 r – Sandomierz
Mroczek Mateusz
Smardz Klaudia
udział w II etapie Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

4. 8.01.2008 r – Złota
Mroczek Mateusz
Smardz Klaudia
udział w II etapie Konkursu Matematyczno – Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

5. 15.03.2008 r – Kielce
Mateusz Mroczek
Laureat V Konkursu Humanistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa świętokrzyskiego

6. 17.04.2008 r – Sandomierz
Mroczek Mateusz – III miejsce
Mistrzostwa Powiatu Sandomierskiego Szkół Podstawowych w Tenisie Stołowym w kategorii chłopców