Pod biało czerwoną info

 

Projekt „Pod biało-czerwoną” zakłada sfinansowanie przez Rząd Rzeczypospolitej Polskiej zakupu masztów i flag w każdej z gmin w Polsce, której mieszkańcy dołączą do projektu.

Celem projektu jest godne upamiętnienie zwycięstwa wojsk Rzeczypospolitej nad armią bolszewicką w Bitwie Warszawskiej w 1920 r., ale również podtrzymywanie tradycji narodowej, pielęgnowanie polskości oraz świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej.

Niech biało-czerwona flaga dumnie powiewa również na terenie naszej szkoły. Tam znalazłaby się w przypadku poparcia inicjatywy. Sposób głosowania online jest całkowicie bezpieczny, co w dobie pandemii ma kluczowe znaczenie. Aby oddać głos wystarczy wypełnić ankietę znajdującą się pod linkiem: https://bialoczerwona.www.gov.pl/,  „ODDAJ GŁOS POPARCIA”.

Należy  tylko wpisać  swoje imię, nazwisko, adres e-mail i wybrać z listy Gminę Samborzec. Trzeba również wskazać lidera, którym jest pani radna Aneta Malinowska. Zachęcamy uczniów, rodziców do wzięcia udział w projekcie i oddania głosu.