W lutym 2019 roku w Sandomierzu odbyły się mistrzostwa powiatu sandomierskiego w drużynowym tenisie stołowym w kategorii szkół podstawowych klas 4-6. Szkołę w Samborcu reprezentowało trzy drużyny

  1. Jakub Toś i Paweł Krakowiak
  2. Bartek Toś i Mateusz Mucha
  3. Joanna Kasprzak i Martyna Ferenc

W zawodach brało udział 12 drużyn chłopców oraz 8 drużyn dziewcząt z całego powiatu sandomierskiego. Nasi uczniowie spisali się dobrze zajmując 5 miejsce zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców.

Również w lutym 2019 roku w Obrazowie odbyły się takie same zawody tylko dla uczniów klas 7,8 i gimnazjalnych. Naszą szkołę reprezentowało dwie drużyny

  1. Tomasz Czarnecki i Rafał Święcicki
  2. Martyna Potyrak i Dominika Forc

W zawodach w Obrazowie brało udział 13 drużyn chłopców oraz 9 drużyn dziewcząt z całego powiatu sandomierskiego. Uczniowie naszej szkoły spisali się dobrze zajmując miejsca 4- te zarówno w kategorii dziewcząt i chłopców.

Wszystkim naszym sportowcom życzymy dalszych sukcesów.