Klasa I naszej szkoły bierze udział w konkursie ogłoszonym przez Echo Dnia na najsympatyczniejszy oddział roku szkolnego 2017/2018
Publiczna Szkoła Podstawowa imienia   Tadeusza Kościuszki  w  Samborcu.
Nagrodą dla klas z miejsc 1, 2, 3, 4 i 5 - które zdobędą najwięcej głosów w całym województwie - są wyjątkowe, całodniowe wycieczki do Parku Rozrywki Zatorland w Zatorze koło Krakowa. Nagrodą dla klas, które zdobędą najwięcej głosów w Kielcach oraz każdym powiecie jest wycieczka do JuraParku w Bałtowie z rozszerzonym pakietem atrakcji. Dodadkowo, każdy uczeń ze zwycięskich klas otrzyma książeczkę „Zagadki ruchu drogowego” JuraPark w Bałtowie. Na klasy, które zdobędą drugie miejsca w Kielcach oraz poszczególnych powiatach regionu świętokrzyskiego, czeka dzień atrakcji w Galerii Korona w Kielcach. Uczniowie otrzymają zaproszenie na wybrany film lub bajkę w Multikinie oraz godzinę zabawy w bawialni Czary Mary. Na klasy, które zdobędą trzecie miejsca w Kielcach oraz poszczególnych powiatach regionu świętokrzyskiego, czeka wycieczka do niesamowitej Alei Minitur w Krajnie, w samym sercu Gór Świętokrzyskich. Znajdują się tam miniatury najsłynniejszych budowli świata.
Zachęcamy wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do oddawania głosów. Aby zagłosować i dowiedzieć się o szczegółach kliknij w poniższy link. Zabawa trwa do 29 grudnia.